Acetyl-L-karnitín: Acetyl L karnitin je vytvořen v těle z aminokyselin lysin a methionin a nachází se nejpočetnější v tkáních, které používají mastné kyseliny jako hlavní palivo; například kosterní a srdeční svaly.

Kyselina chlorogénna: Zelená káva je čistý, přírodní extrakt plný antioxidantov.V době se těší stále větší popularitě při boji s tělesným tukem. Její kávová zrna jsou bohaté na kyselinu chlorogenová, která již ve studiích naznačila potenciál na hubnutí .Kyselina chlorogénna pochází ze surových nezpracovaných kávových zrn a má nízký obsah kofeinu. Množství na kapsli je nižší než množství v kávě bez kofeinu.

Cholin: Cholin je základní součástí buněčných stěn. Cholin bitartrát zvyšuje fyzickou vytrvalost, pomáhá při metabolismu tuků a podporuje tvorbu acetylcholinu

Chrom: Chrom přispívá k udržení normálních hladin glukózy v krvi a normálního metabolismu makroživin.

Měď:Měď přispívá k udržení normálních pojivových tkání a pomáhá při ochraně buněk před oxidativním stresem. Má také roli při normální pigmentaci kůže a funkci imunitního systému.

Gynostemma Pentaphyllum: Gymnostema Pentaphyllum (ženšen pětilistý) “bylina nesmrtelnosti” je považována za nejzdravější a nejléčivější bylinku světa. Patří do skupiny antioxidantů, adaptogenů, harmonizátorů a antistresorů. Je to bylinka, která pozitivně ovlivňuje celý lidský organismus (na fyzickou i psychickou) rovnováhu. Pomáhá také k zdravému řízení tělesné hmotnosti a metabolismu.

Vitamin D: Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému a má roli v procesu dělení buněk.
Vitamin D je vitamin rozpustný v tucích, který je důležitý pro zdraví kostí, pomáhá při vstřebávání vápníku a fosforu a podporuje imunitní systém.

Listy bílé moruše:
Listy bílé moruše obsahují vysokou hladinu hořčíku, fosforu, draslíku a vápníku, které jsou nezbytné pro sílu kostí, pro vlasy a nehty, jakož i pro mnohé další přínosy pro zdraví.


Zinek:
Zinek hraje důležitou roli při trávení a produkci pankreatických enzymů. Zinek hraje roli při ochraně před oxidačním stresem a napomáhá k přirozené syntéze DNA. Je velmi důležitý pro celý organismus a tvorbu kolagenu. Snižuje také mastnotu v pokožce.

Ingredience: Extrakt ze zelené kávy (kyselina chlorogenová
50%) 27%, Gymnestemma Pentaphyllum 18%, Extrakt z listů moruše bílé (morus alba) 18%, Acetyl L-karnitin 18%, pouzdro tobolky (rostlinná
celulóza) 17%, Cholin bitartrát bisglycinát zinku 2%, měď <1%, pikolinát chromu <1%, Vitamín D <1%

Neobsahuje: Umělé barviva a příchutě, laktózu, mléko,
konzervanty, gluten, pšenici, kvasnice.

Použití: Užijte dvě kapsle denně, jednu se snídaní a jednu s
obědem.

Upozornění: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada
pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud jste těhotná, nebo se snažíte otěhotnět, kojíte nebo užíváte nějaké léky, poraďte se s lékařem před použitím. Přestaňte ho užívat a poraďte se s lékařem,
pokud se objeví nežádoucí účinky. Není vhodné pro děti a držte mimo dosah dětí.

Vždy dobře uzavřete sáček a uschovejte v suchém prostředí. Spotřebujte do 60 dní od otevření.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Re-set”

Your email address will not be published. Required fields are marked

Related Products