Přírodní hrachově-proteinový nápoj

Přírodní hrachovo-proteinový nápoj Protein Smoothie, byl vyvinut pro ty, kteří touží zdravě zhubnout, stejně i pro milovníky fitness a v neposlední řadě pro všechny nadšence zdraví. 100% přírodní, bez sóji, lepku a laktózy!

Tento lahodný 100% přírodní koktejl s hrachovým protein izolátem, s Glukomannanem, inulinem, prebiotiky, MCT olejem z kokosu, vitamínem C, zeleným čajem a stévií, pomáhá udržet tělo déle syté, snižuje chuť k jídlu, udržuje konstantní hladinu cukru v krvi a pomáhá snižovat cholesterol.

Obsažený hrachový protein přirozeně snižuje chuť k jídlu, je bohatý na aminokyseliny jako lysin, arginin, glutamin a také aminokyseliny s rozvětveným řetězcem: luecín, isoleucin, valin a inulin-který podporuje přirozené střevní zdraví. Hrachový protein je ceněn pro svou vysokou stravitelnost (90-95%), má nízký potenciál pro alergické reakce (je méně alergický než sója) a nemá žádné nepříznivé účinky pro zdraví.

Glucomannanová vláknina z rostliny Konjac, která je další vzácnou složkou v Protein Smoothie, jemně a přirozeně nabobtná v žaludku, díky čemuž vydrží tvůj pocit sytosti delší dobu. Napomáhá také k zdravému úbytku hmotnosti a ke zdravým hladinám cholesterolu.

Naše unikátní receptura přidala do Protein Smoothie i vitamín C, prebiotika na podporu trávení a MCT olej z kokosu, který zastupuje zdravé tuky.

Protein Smoothie můžeš konzumovat samostatně s vodou, nebo jej přidej jako základ do oblíbených koktejlů, smoothie, či jiných zdravých dobrot.

Vybrat si můžeš z 3 skvělých příchutí: jahoda, čokoláda a banán.

Balení obsahuje 14 porcí / 420g

 

 

610.00 Včetně DPH

Glukomannan:Glukomannan je přírodní, ve vodě rozpustná vláknina získaná z kořenů rostliny Konjac. Glukomannan má mimořádnou schopnost absorbovat vodu, díky čemuž jemně nabobtná v žaludku. Právě tato jedinečná schopnost má vliv na hubnutí. Má také pozitivní vliv na hladiny cukru v krvi a na správné vyprazdňování žaludku. Podporuje také zdravé hladiny cholesterolu, čímž podporuje kardiovaskulární zdraví.

 

Zelený čaj:
Zelený čaj je všeobecně známý antioxidant a může pomoci v boji proti nemocem. Extrakt ze zeleného čaje obsahující polyfenoly a kofein dokázal, že indukuje termogenezi a stimuluje oxidaci tuků, čímž zvyšuje metabolickou rychlost o 4% bez zvýšení srdeční frekvence.

Inulin:
I
nulin je čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus). Je polysacharid, který se ve střevech chová jako rozpustná vláknina. Pro střevní bakterie je i zdrojem energie a má probiotický účinek. Dohlíží i na správné vstřebání živin. Rozmnožení zdravější střevní mikroflóry zlepšuje činnost střev, a tedy i zdraví konzumenta.

Protein z hrachu:
Hrachový protein je forma proteinového prášku, který se vyznačuje vysokou stravitelností (90-95%) a nízkým potenciálem pro alergické reakce. Hrachový protein má lehkou strukturu, je méně alergenní než sója a nebyly prokázány žádné nepříznivé zdravotní účinky.

Stevia:
Stévie má nízký obsah kalorií, nízkou hladinu cukru, ale má až 300-krát vyšší sladkost oproti cukru. Jelikož má stévie zanedbatelný vliv na hladinu glukózy v krvi, je ideálním přírodním sladidlem pro lidi, kteří drží redukční diety, či trpí cukrovkou.

Ingredience: Proteinový izolát hrachu (75%), MCT olej z kokosu (5%), Inulin (3%), glukomannan (3%), přírodní aroma, Vitamin C, Extrakt ze zeleného čaje, Přírodní sladidlo Stévie.

Neobsahuje: mléko, laktózu, sóju, gluten, pšenici a kvasnice. Žádné přidáno cukry, umělá barviva, příchutě, sladidla nebo konzervační látky.

Použití: 1 odměrku ( přibalena v sáčku) smíchejte s nejméně 300ml vody, nebo s odstředěným mlékem, nebo s alternativou mléka. Na smíchání doporučujeme použít šejkr nebo mixér. Ihned vypijte!

Upozornění: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada
pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Vždy polykejte s dostatečným množstvím tekutiny. Nedoporučuje se konzumovat lidem, kteří mají problém s polykáním. Pokud užíváte nějaké léky, máte nějaké zdravotní problémy, poraďte se s lékařem před použitím.

Vždy dobře uzavřete sáček a uschovejte ho v suchém prostředí. Spotřebujte do 60 dní od otevření.

Hmotnost 0.420 kg
Prichut

Karamelový banán príchuť, Jahodová príchuť, Čokoládová príchuť

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Přírodní hrachově-proteinový nápoj“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *