Protein Smoothie

Glukomannan:Glukomannan je přírodní, ve vodě rozpustná poživatelná vláknina získaná z kořenů rostliny Konjac. Glukomannan má mimořádnou schopnost absorbovat vodu, díky čemuž jemně nabobtná v žaludku. Právě tato jedinečná schopnost má podle všeho vliv na hubnutí. Má také pozitivní vliv na hladiny cukru v krvi a na správné vyprazdňování žaludku. Tato opatření také podporují zdravé hladiny cholesterolu, čímž podporují kardiovaskulární zdraví.

Zelený čaj:
Zelený čaj je všeobecně známý antioxidant a může pomoci v boji proti nemocem. Extrakt ze zeleného čaje obsahující polyfenoly a kofein dokázal, že indukuje termogenezi a stimuluje oxidaci tuků, čímž zvyšuje metabolickou rychlost o 4% bez zvýšení srdeční frekvence.

Inulin:
I
nulin je čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus). Je polysacharid, který se ve střevech chová jako rozpustná vláknina. Pro střevní bakterie je i zdrojem energie a má probiotický účinek. Dohlíží i na správné vstřebání živin. Rozmnožení zdravější střevní mikroflóry zlepšuje činnost střev, a tedy i zdraví konzumenta.

Protein z hrachu:
Hrachový protein je forma proteinového prášku, který se vyznačuje vysokou stravitelností (90-95%) a nízkým potenciálem pro alergické reakce. Hrachový protein má lehkou strukturu, je méně alergenní než sója a nebyly prokázány žádné nepříznivé zdravotní účinky.

Stevia:
Stévie má nízký obsah kalorií, nízkou hladinu cukru, ale má až 300-krát vyšší sladkost oproti cukru. Protože stévie má zanedbatelný vliv na hladinu glukózy v krvi, je ideálním přírodním sladidlem pro lidi, kteří dódžó diety, či trpí cukrovkou.

Ingredience: Proteinový izolát hrachu (75%), MCT olej z kokosu (5%), Inulin (3%), glukomannan (3%), přírodní aroma, Vitamin C, Extrakt ze zeleného čaje, Přírodní sladidlo Stévie.

Neobsahuje: mléko, laktózu, sóju, gluten, pšenici a kvasnice. Žádné přidáno cukry, umělá barviva, příchutě, sladidla nebo konzervační látky.

Použití: 1 odměrku (vždy přibalena v sáčku) smíchejte s nejméně 300ml vody, s odstředěným mlékem nebo s alternativou mléka. Na smíchání doporučujeme použít šejkr nebo mixér. Ihned vypijte.

Upozornění: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada
pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Vždy polykejte s dostatečným množstvím tekutiny. Nedoporučuje se konzumovat lidem, kteří mají problém s polykáním. Pokud užíváte nějaké léky, máte nějaké zdravotní problémy poraďte se s lékařem před použitím.

Vždy dobře uzavřete sáček a uschovejte v suchém prostředí. Spotřebujte do 60 dní od otevření.

Hmotnost -
Prichut

Karamelový banán príchuť, Jahodová príchuť, Čokoládová príchuť

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Protein Smoothie”

Related Products