Kompletní starostlivost o pleť

Balíček našich produktů, který nabízí všechny výhody v jedné kombinaci.

Balíček obsahuje:

Collagen Shots

Váš elixír pro mladší vzhled, zdraví a krásu celého těla. Kolagenový nápoj s hydrolyzovaným mořským kolagenem, jehož množství je až 10.000 mg na jednu dávku, obohacený o vitamín C, kyselinu hyaluronovou, vitaminy B5, B3, zinek, měď a silný antioxidant Acai Berry, je určen pro všechny náročné milovnice krásné a mladistvé pleti, bez vrásek a nedokonalostí, pro hrdé nositelky krásných a hustých vlasů, pevných nehtů, či pro všechny, kteří chtějí dopřát svým kloubem, zubům, kostem a celému tělu pořádnou dávku výživy. Přirozená chuť lesního ovoce bez rybí chuti, si získá i náročné jazýčky.

Balení obsahuje 30 dávek / 330g

Elektrolytický-iontový hydratační nápoj H3O Hydration, s vitamínem C, kyselinou hyaluronovou, silným antioxidantem Trans-resveratrolem (získávaným z hroznů), inulinem (získávaným z čekanky), minerály a jemnou příchutí ovoce, přivádí vodu přímo do nitra buněk, díky čemuž je pleť dokonale hydratovaná, vláčná, hebká a díky obsaženým antioxidantům a vitamínům, zdravá a krásná. Mimo jiné, je skvělým nápojem při cvičení, protože doplňuje tekutiny, minerály a ionty, které Vaše tělo během cvičení ztrácí, což má za následek pokles výkonnosti a nerovnováhu organismu.

Balení obsahuje 30 dávek / 60g

H3O Night Repair s vápníkem, hořčíkem, extraktem z borovicové kůry a hroznových jader, vitaminy D, E, C, A a B, vyživuje buňky v době spánku a pomáhá odstraňovat otoky, kruhy pod očima a unavený vzhled pleti, díky čemuž se budete probouzet vždy svěží a krásná.

Balení obsahuje 30 tablet

2995.00 Včetně DPH

Hmotnost 0.440 kg
0 reviews
0
0
0
0
0

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kompletní starostlivost o pleť“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *