Acai Berry:
Super potravina s obsahem více než 19 aminokyselin, včetně esenciálních mastných kyselin pro zdraví pokožky a vitamínů A, B1, B2, B3, C a E. Acai Berry je vynikající na celkové zdraví těla a obsahuje mimořádně bohatou koncentraci prospěšných látek pro telo.Výrazne pomáhá při detoxikaci a proti stárnutí pleti.V žádném jiném ovoci nenajdete tolik antioxidantů, jako právě v Acai Berry.

Měď:
Měď přispívá k udržení normálních pojivových tkání a pomáhá při ochraně buněk před oxidativním stresem. Má také roli při normální pigmentaci kůže a funkci imunitního systému. Působí také blahodárně na krevní oběh v pokožce

Kyselina hyaluronová:
Kyselina hyaluronová (HA) je také nazývána,, pramen mládí “. Zlepšuje hydrataci pokožky a může udržet až 1000-násobek své vlastní hmotnosti ve vodě a tím poskytuje výplň mezi kolagenovými vlákny a elastinem.

Mořský kolagen:
Kolagen je nejrozšířenější protein v těle a má velmi pozitivní vliv na celý lidský organismus. Je prokázáno, že mořský kolagen (kolagen z ryb), má vysokou absorpční schopnost do krevního oběhu přes naši střevní stěnu, než jiné typy kolagenu. To znamená, že mořský kolagen vstoupí do krevního oběhu rychleji, než jiné typy kolagenu, takže je nejlepším zdrojem kolagenu pro vaši pokožku i tělo. Často je označován také jako “supermolekula”. Užívání této rybí bílkoviny v značné míře zlepšuje stav pokožky, tkání, vlasů, nehtů ale i kostí, šlach, kloubů a svalů. Nazývá se také jako bílkovinou mládí! Náš mořský kolagen se získává etickým způsobem, především z kostí, kůže, ploutví a šupin mořských síha z volně tekoucí čerstvé vody, jako např. treska, tilapie, losos, halibut grónský a spoustu dalších.

Stévie:
Stévie má nízký obsah kalorií, nízkou hladinu cukru, ale má až 300-krát vyšší sladkost oproti cukru. Protože stévie má zanedbatelný vliv na hladinu glukózy v krvi, je ideálním přírodním sladidlem pro lidi, kteří dódžó diety, či trpí cukrovkou

Vitamín B3 (Niacin):
Vitamin B3 je nezbytný pro metabolismus sacharidů, tuků a lipidů v těle a je potřebný pro výrobu energie.

Vitamín B5 (kyselina pantotenová):
Vitamín B5 je rozpustný ve vodě a je nezbytný pro syntézu koenzymu-A.

 

 

Vitamin B6 (Pryidoxín):
Vitamin B6 nebo Pyridoxin je potřebný pro vyrovnávání hormonálních změn u žen, napomáhá imunitnímu systému a růstu nových buněk

Vitamin C (kyselina L-askorbová):
Vitamin C je nezbytný vitamin, který chrání tělo před oxidačním stresem a přispívá k tvorbě kolagenu v pokožce, vlasech a nehtech. Také zpomaluje proces stárnutí pokožky.

Zinek:
Zinek hraje roli při ochraně před oxidačním stresem a napomáhá k přirozené syntéze DNA. Je velmi důležitý pro celý organismus a tvorbu kolagenu. Snižuje také mastnotu v pokožce.

 

 

Jak správně užívat Collagen Shots? Collagen Shots se užívá 1x denně. Pro nejlepší účinek doporučujeme užívat Collagen Shots spolu s kapsle na výživu pleti během noci H3O Night Repair, hodinu před spaním na prázdný žaludek. Popřípadě ráno na prázdný žaludek, nebo před jídlem.

Postup: Nasypte jednu vrchovatou polévkovou lžíci do sklenice. Přidejte 200-250ml vody, či oblíbeného nápoje a rozmíchejte pokud se Collagen Shots zcela nerozpustí. Nechte 1 minutu odstát. Promíchejte znovu a vypijte.

Upozornění: Nekonzumujte, pokud trpíte alergií na ryby, korýši nebo měkkýši. Pokud máte jakékoliv zažívací potíže, jste těhotná nebo kojíte, poraďte se se svým lékařem předtím, než začnete s užíváním. Nepřesahujte doporučenou denní dávku. Spotřebujte do 60 dní od otevření.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Collagen Shots 3ks”

Your email address will not be published. Required fields are marked