ASTAXANTÍN: Astaxanthin nový “zázrak” z moře, pravděpodobně nejúčinnější antioxidant, získávaný z mořských řas. Je bohatý na vitamin C, beta karoten, zelený čaj, CoQ10, lutein.

Astragalus: Astragalus je silná bylina, která posiluje imunitní systém a také se jí připisuje schopnost chránit telomerázy, což je důležité pro zdraví DNA.

Výtažek z hroznových semen:Extrakt z hroznových jader je antioxidant, který má silné protizánětlivé účinky a je mnohokrát silnější než vitamín E a C.

 

Iontové minerály:Iontové minerály hrají rozhodující roli v téměř každé metabolické reakci v těle. Minerály v H30 jsou iontové a hypotonické. Naše formulace sestává z chloridu draselného, chloridu hořečnatého, laktátu vápenatého a citrátu sodného.

Borovicová kůra:Pine Bark (borovicová kůra) obsahuje více než 40 antioxidatov, které pracují synegricky s vitamínem C a E. Má protizánětlivé účinky a výborně se váže s kolagenem. Zvyšuje pružnost pokožky a pomáhá ji chránit před poškozením volnými radikály.

Vitamín A: Vitamín A je klíčovým antioxidantem, který pomáhá chránit buňky těla před škodlivými účinky volných radikálů. Přispívá k udržení normální kůže a má úlohu v procesu specializace buněk.

Vitamín B3 (Niacin):Vitamin B3 je nezbytný pro metabolismus sacharidů, tuků a lipidů v těle a je potřebný pro výrobu energie.

Vitamin C (kyselina L-askorbová):
Vitamin C je nezbytný vitamin, který chrání tělo před oxidačním stresem a přispívá k tvorbě kolagenu v pokožce, vlasech a nehtech.

Vitamin D: Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému a má roli v procesu dělení buněk.
Vitamin D je vitamin rozpustný v tucích, který je důležitý pro zdraví kostí, pomáhá při vstřebávání vápníku a fosforu a podporuje imunitní systém.

Vitamín E:Vitamín E působí jako antioxidant v těle, zabraňuje šíření volných radikálů v tkáních, je rozpustný v tucích a je zabudován do buněčných membrán, kde je chrání před oxidačním poškozením.

Ingredience: Extrakt z hroznových semínek, ionické elektrolyty (Vápník, Hořčík, Draslík, Sodík, a jiné stopové prvky), Obal kapsle (Rostlinná celulóza), Vitamin C (kyselina L-askorbová), Extrakt z borovice přímořské (Pinuspinaster), Práškový extrakt z kořene kozince (atragalus), Vitamin E (D-alfa-tokoferol, 48mg), Niacin (Nikotinamid), Astaxanthin
4% -ní (terpeny, E161, 30mg), Vitamín A, Betakaroten, Kyselina Hyaluronová, Vitamín B2 Riboflavin, Vitamín D

Neobsahuje: Umělé barviva a příchutě, laktózu, mléko, konzervanty,
gluten, pšenici a kvasnice.

Použití: Užijte jednu kapsli denně před spaním a zapijte sklenicí vody, případně s Collagen Shots pro dosažení ještě lepších
výsledků.

Upozornění: Doplňky stravy se nesmějí používat jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud jste těhotná,
nebo se snažíte otěhotnět, kojíte nebo berete nějaké léky, poradte se s lékařem před použitím. Přestaňte ho užívat a poraďte se s lékařem, pokud se objeví nežádoucí účinky. Není vhodné pro děti a držte mimo dosah dětí.

Jakmile je sáček otevřený, spotřebujte jej do 60 dní.Vždy dobře uzavřete sáček a uschovejte v suchém prostředí.
Spotřebujte do data uvedeného na spodní části obalu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “H3O Night Repair”

Your email address will not be published. Required fields are marked