Nápoj pro dokonalou hydrataci pleti a energii těla

Rozzařte i Vy svoji pleť a tělo, pomocí hydratačního nápoje H3O Hydration!

H3O Hydration s vitamínem C, kyselinou hyaluronovou, silným antioxidantem Trans-Resveratrolem (získávaným z hroznů), Inulinem (získávaným z čekanky),poskytuje dlouhotrvající hloubkovou hydrataci a výživu buňkám, díky čemuž podporuje krásný, svěží a zdravý vzhled pleti.

Přidání vysoce účinného antioxidantu trans-resveratrolu a inulinu pomáhá podporovat zdravý mikrobiom a trávicí systém, které hrají zásadní roli v celkovém zdraví naší pokožky a významně přispívají k ochraně před kožními problémy.

Tento 100% přírodní nápoj také kombinuje iontové elektrolyty, na podporu duševní a fyzické energie a pohody těla.

S jemnou příchutí ovoce.

Balení obsahuje 30 dávek / 60g

865.00 Včetně DPH

Kyselina hyaluronová:
Super potravina s obsahem více než 19 aminokyselin, včetně esenciálních mastných kyselin pro zdraví pokožky a vitamínů A, B1, B2, B3, C a E. Acai Berry je vynikající na celkové zdraví těla a obsahuje mimořádně bohatou koncentraci prospěšných látek pro telo.Výrazne pomáhá při detoxikaci a proti stárnutí pleti.V žádném jiném ovoci nenajdete tolik antioxidantů, jako právě v Acai Berry


Inulin:

Inulin je čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus). Je polysacharid, který se ve střevech chová jako rozpustná vláknina. Pro střevní bakterie je i zdrojem energie a má probiotický účinek. Dohlíží i na správné vstřebání živin. Rozmnožení zdravější střevní mikroflóry zlepšuje činnost střev, a tedy i zdraví konzumenta.

Iontové minerály:
Iontové minerály hrají rozhodující roli v téměř každé metabolické reakci v těle. Minerály v H30 jsou iontové a hypotonické. Naše formulace sestává z chloridu draselného, chloridu hořečnatého, laktátu vápenatého a citrátu sodného.

Trans-resveratrol:

Trans-Resveratrol je silný antioxidant, získávaný z hroznů. Je prokázáno, že trans-resveratrol je účinnější antioxidant než vitamin C, vitamin E a beta-karoten.

Vitamín C (kyselina L-askorbová): Vitamin C je nezbytný vitamin, který chrání tělo před oxidačním stresem a přispívá k tvorbě kolagenu v pokožce, vlasech a nehtech.

Složení: Vlákna kořene čekanky (inulin), Elektrolyt komplex (Mléčnan vápenatý, Chlorid draselný, Oxid hořečnatý, Citrát sodný, ionové minerály), Beauty komplex (Resveratrol, kyselina hyaluronová), Kyselina askorbová, bezový květ, ostružiny, výtažek z červené řepy, kyselina citrónová.

Neobsahuje: Umělá barviva a sladidla, gluten, konzervanty, laktózu, škrob, droždí, cholesterol a tuk.

Použití: Přidejte jednu odměrku (přibalena vždy v sáčku!) Do nejméně 400ml vody, či oblíbeného nápoje a dobře promíchejte. Následně můžete nápoj vypít.

Upozornění: Tento výživový doplněk by neměl být užíván během těhotenství, nebo se užívat v kombinaci s antikoagulancii, tj Warafín nebo nesteroidními protizánětlivými látkami, tj například Aspirin, zda léky určenými na ředění krve. Také pokud trpíte lymfodémy. V případě nejistoty neváhejte požádat o radu svého lékaře.

Vždy dobře uzavřete sáček a uschovejte v suchém prostredí.Spotrebujte do 60 dní od otevření sáčku.

Hmotnost 0.060 kg
0 reviews
0
0
0
0
0

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nápoj pro dokonalou hydrataci pleti a energii těla“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *