Kyselina hyaluronová:
Super potravina s obsahem více než 19 aminokyselin, včetně esenciálních mastných kyselin pro zdraví pokožky a vitamínů A, B1, B2, B3, C a E. Acai Berry je vynikající na celkové zdraví těla a obsahuje mimořádně bohatou koncentraci prospěšných látek pro telo.Výrazne pomáhá při detoxikaci a proti stárnutí pleti.V žádném jiném ovoci nenajdete tolik antioxidantů, jako právě v Acai Berry


Inulin:

Inulin je čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus). Je polysacharid, který se ve střevech chová jako rozpustná vláknina. Pro střevní bakterie je i zdrojem energie a má probiotický účinek. Dohlíží i na správné vstřebání živin. Rozmnožení zdravější střevní mikroflóry zlepšuje činnost střev, a tedy i zdraví konzumenta.

Iontové minerály:
Iontové minerály hrají rozhodující roli v téměř každé metabolické reakci v těle. Minerály v H30 jsou iontové a hypotonické. Naše formulace sestává z chloridu draselného, chloridu hořečnatého, laktátu vápenatého a citrátu sodného.

Trans-resveratrol:

Trans-Resveratrol je silný antioxidant, získávaný z hroznů. Je prokázáno, že trans-resveratrol je účinnější antioxidant než vitamin C, vitamin E a beta-karoten.

Vitamín C (kyselina L-askorbová): Vitamin C je nezbytný vitamin, který chrání tělo před oxidačním stresem a přispívá k tvorbě kolagenu v pokožce, vlasech a nehtech.

Složení: Vlákna kořene čekanky (inulin), Elektrolyt komplex (Mléčnan vápenatý, Chlorid draselný, Oxid hořečnatý, Citrát sodný, ionové minerály), Beauty komplex (Resveratrol, kyselina hyaluronová), Kyselina askorbová, bezový květ, ostružiny, výtažek z červené řepy, kyselina citrónová.

Neobsahuje: Umělá barviva a sladidla, gluten, konzervanty, laktózu, škrob, droždí, cholesterol a tuk.

Použití: Přidejte jednu odměrku (přibalena vždy v sáčku!) Do nejméně 400ml vody, či oblíbeného nápoje a dobře promíchejte. Následně můžete nápoj vypít.

Upozornění: Tento výživový doplněk by neměl být užíván během těhotenství, nebo se užívat v kombinaci s antikoagulancii, tj Warafín nebo nesteroidními protizánětlivými látkami, tj například Aspirin, zda léky určenými na ředění krve. Také pokud trpíte lymfodémy. V případě nejistoty neváhejte požádat o radu svého lékaře.

Vždy dobře uzavřete sáček a uschovejte v suchém prostredí.Spotrebujte do 60 dní od otevření sáčku.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “H3O Hydration”

Your email address will not be published. Required fields are marked