Veggiecol

Acai Berry: Super potravina s obsahem více než 19 aminokyselin, včetně esenciálních mastných kyselin pro zdraví pokožky a vitamínů A, B1, B2, B3, C a E. Acai Berry je vynikající na celkové zdraví těla a obsahuje mimořádně bohatou koncentraci prospěšných látek pro telo.Výrazne pomáhá při detoxikaci a proti stárnutí pleti.V žádném jiném ovoci nenajdete tolik antioxidantů, jako právě v Acai Berry.

Měď:Měď přispívá k udržení normálních pojivových tkání a pomáhá při ochraně buněk před oxidativním stresem. Má také roli při normální pigmentaci kůže a funkci imunitního systému. Působí také blahodárně na krevní oběh v pokožce.

Kyselina hyalurónová: Kyselina hyaluronová (HA) je také nazývána,, pramen mládí “. Zlepšuje hydrataci pokožky a může udržet až 1000-násobek své vlastní hmotnosti ve vodě a tím poskytuje výplň mezi kolagenovými vlákny a elastinem.

Vegetariánský kolagen: Patentovaná směs obsahující jedinečný extrakt vaječných bílkovin a:
Glykoproteiny: nacházejí se v buněčných membránách a fungují při rozpoznávání buněk a buněk. Mají důležitou roli v ochraně, strukturální integritě, adhezi buněk a pomáhají při vývoji elastických vláken z elastinu a pojivové tkáně.
Chondroitin sulfát: Proteiny s glykosaminoglykanů (GAG), skupina sacharidů, jejímž hlavním úkolem je udržovat a podporovat kolagen, elastin a plnost v buněčných prostorách. Pomáhá kolagenu a elastinu udržovat vlhkost.
Kyselina hyaluronová: Často označována jako pramen mládí, může udržet až 1000-násobek své vlastní hmotnosti ve vodě a tím poskytuje výplň mezi kolagenovými vlákny a elastinem.
Aminokyselina L-cystein: Stavební blok antioxidantové glutathionu, pravděpodobně nejdůležitější antioxidant, který dobývá vitamín C a E v boji proti oxidaci.
Hydroxyprolin: Klíčová aminokyselina při stimulaci fibroblastů, které následně stimulují tvorbu kolagenu.
Glukosamin, keratin a lysozym: Chrání buňky před oxidačním stresem a posiluje imunitní systém. Inhibuje produkci tyrozinázy, snižuje produkci melaninu a hyperpigmentaci.

Vitamín B (riboflavin): Vitamín B (riboflavin) přispívá k udržení normální pokožky a ochraně buněk před oxidativním stresem.
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a udržování červených krvinek.

Vitamín B3 (Niacin):Vitamín B3 je nezbytný pro metabolismus sacharidů, tuků a lipidů v těle a je potřebný pro výrobu energie.

Zinek: Zinek hraje roli při ochraně před oxidačním stresem a napomáhá k přirozené syntéze DNA. Je velmi důležitý pro celý organismus a tvorbu kolagenu. Snižuje také mastnotu v pokožce.

Ingredience: Veggiecol ® (Kolagenový a vegetariánský protein –
Polypeptidový extrakt z vajec (82%), kyselina askorbová,
výtažek z Acai Berry (1%), niacinamid, citrát zinečnatý,
riboglavín, citrát mědi a rostlinná celulóza (obal kapsle)
Alergeny: Ingredience zvýrazněné na hrubo

Neobsahuje: Umělé barviva a příchutě, laktózu, mléko, konzervanty,
gluten, pšenici a kvasnice.

Použití: Užívejte 2 kapsle denně a zapijte vodou.

Upozornění:  Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré a
vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud jste těhotná,
nebo se snažíte otěhotnět, kojíte nebo užíváte nějaké léky,
poradte se s lékařem před použitím. Přestaňte ho užívat a
poradte se s lékařem, pokud se objeví nežádoucí účinky.

Není vhodný  pro vegany a alergiky na vejce.

Není vhodné pro děti. Držte mimo dosah dětí.

Jakmile je sáček otevřený, spotřebujte jej do 60 dní.Vždy dobře uzavřete sáček a uschovejte v suchém prostředí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Veggiecol”

Related Products